MRF24WG0MA-I/RM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24WG0MA-I/RM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRF24WG0MA-I/RM
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE WIFI TRACE ANT
Fitxak: 1.MRF24WG0MA-I/RM.pdf2.MRF24WG0MA-I/RM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
MRF24WG0MA-I/RMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRF24WG0MA-I/RM fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena RF TXRX MODULE WIFI TRACE ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3326 pcs Datuen fitxa 1.MRF24WG0MA-I/RM.pdf2.MRF24WG0MA-I/RM.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea -
Series - Serieko interfazeak SPI
sentikortasuna -95dBm RF Familia / Estandarra WiFi
protokoloa 802.11b/g Energia - Irteera 18dBm
Packaging Tray Pakete / kasua 36-SMD Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazio DSSS, OFDM
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 2.4GHz Datu-tasa 11Mbps
Uneko - igortzea 226mA ~ 237mA Oraina - Harrera 156mA