MIC5203-3.8YM4-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5203-3.8YM4-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.8V 80MA SOT143
Fitxak: MIC5203-3.8YM4-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5203-3.8YM4-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5203-3.8YM4-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.8V 80MA SOT143 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148621 pcs Datuen fitxa MIC5203-3.8YM4-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 80mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-143 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-253-4, TO-253AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-2731-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 80mA SOT-143 Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 750µA Uneko - Irteera 80mA