MIC5203-3.6YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5203-3.6YM5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5203-3.6YM5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 80MA SOT23-5
Fitxak: MIC5203-3.6YM5-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5203-3.6YM5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5203-3.6YM5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 80MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318935 pcs Datuen fitxa MIC5203-3.6YM5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 80mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-2730-2
MIC5203-3.6YM5 TR
MIC5203-3.6YM5 TR-ND
MIC5203-3.6YM5TR
MIC5203-3.6YM5TR-ND
MIC520336YM5TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 80mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 750µA Uneko - Irteera 80mA