MCP4241-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4241-104E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4241-104E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 100K 2CH 14TSSOP
Fitxak: MCP4241-104E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4241-104E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4241-104E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 100K 2CH 14TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76021 pcs Datuen fitxa MCP4241-104E/ST.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 129
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer