MCP4241-103E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4241-103E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4241-103E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 10K 2CH 14TSSOP
Fitxak: MCP4241-103E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4241-103E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4241-103E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 10K 2CH 14TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94709 pcs Datuen fitxa MCP4241-103E/ST.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Beste izenak MCP4241103EST Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 129 Zirkuitu kopurua 2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-TSSOP