MCP4022T-103E/CH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4022T-103E/CH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4022T-103E/CH
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 10K 1CH SOT23-6
Fitxak: 1.MCP4022T-103E/CH.pdf2.MCP4022T-103E/CH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MCP4022T-103E/CHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4022T-103E/CH fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 10K 1CH SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158691 pcs Datuen fitxa 1.MCP4022T-103E/CH.pdf2.MCP4022T-103E/CH.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6 Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-6
Beste izenak MCP4022T-103E/CHTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 64 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Up/Down (U/D, CS)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-6