MCP4021T-503E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4021T-503E/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4021T-503E/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 50K 1CH 8SOIC
Fitxak: 1.MCP4021T-503E/SN.pdf2.MCP4021T-503E/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
MCP4021T-503E/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4021T-503E/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 50K 1CH 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161191 pcs Datuen fitxa 1.MCP4021T-503E/SN.pdf2.MCP4021T-503E/SN.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 64
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface Up/Down (U/D, CS) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC konfigurazioa Potentiometer