MCP4021T-103E/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4021T-103E/MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4021T-103E/MC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 10K 1CH 8DFN
Fitxak: 1.MCP4021T-103E/MC.pdf2.MCP4021T-103E/MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4021T-103E/MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4021T-103E/MC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 10K 1CH 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122326 pcs Datuen fitxa 1.MCP4021T-103E/MC.pdf2.MCP4021T-103E/MC.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-DFN (2x3) Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 8-VFDFN Exposed Pad
Beste izenak MCP4021T-103E/MCCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 64 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Up/Down (U/D, CS)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-DFN (2x3)