MCP4021-502E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4021-502E/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4021-502E/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC
Fitxak: 1.MCP4021-502E/SN.pdf2.MCP4021-502E/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4021-502E/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4021-502E/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114880 pcs Datuen fitxa 1.MCP4021-502E/SN.pdf2.MCP4021-502E/SN.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 5k
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak MCP4021502ESN Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 64 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Up/Down (U/D, CS)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC