DSPIC30F6014-20I/PF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC30F6014-20I/PF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
90 pcs
  • Mezua
DSPIC30F6014-20I/PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC30F6014-20I/PF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Abiadura 20 MIPS Series dsPIC™ 30F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Beste izenak DSPIC30F601420IPF Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 68
EEPROM neurria 4K x 8 Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (14x14)