DSPIC30F6013AT-30I/PF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC30F6013AT-30I/PF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 132KB FLASH 80TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSPIC30F6013AT-30I/PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC30F6013AT-30I/PF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 132KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Abiadura 30 MIPs Series dsPIC™ 30F
RAM tamaina 6K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 132KB (44K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 80-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 68 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 2K x 8
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 132KB (44K x 24) FLASH 80-TQFP (14x14) Datuen bihurgailuak A/D 16x12b