DSC6331JI2FA-027.0000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6331JI2FA-027.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC6331JI2FA-027.0000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSC6331JI2FA-027.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6331JI2FA-027.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93181 pcs Datuen fitxa DSC6331JI2FA-027.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC63XX
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak DSC6331JI2FA-027.0000TTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 27MHz Deskribapen zehatza 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 80µA (Typ)