DSC6331JI2BA-038.0000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6331JI2BA-038.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC6331JI2BA-038.0000T.pdf
  • Mezua
DSC6331JI2BA-038.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6331JI2BA-038.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5585 pcs Datuen fitxa DSC6331JI2BA-038.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC63XX
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 38MHz
Deskribapen zehatza 38MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)