DSC6101JI2A-024.8060
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6101JI2A-024.8060
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Fitxak: 1.DSC6101JI2A-024.8060.pdf2.DSC6101JI2A-024.8060.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC6101JI2A-024.8060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6101JI2A-024.8060 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107543 pcs Datuen fitxa 1.DSC6101JI2A-024.8060.pdf2.DSC6101JI2A-024.8060.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 24MHz
Deskribapen zehatza 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)