DSC6101JI2A-019.2000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6101JI2A-019.2000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR
Fitxak: 1.DSC6101JI2A-019.2000T.pdf2.DSC6101JI2A-019.2000T.pdf
  • Mezua
DSC6101JI2A-019.2000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6101JI2A-019.2000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5671 pcs Datuen fitxa 1.DSC6101JI2A-019.2000T.pdf2.DSC6101JI2A-019.2000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 19.2MHz
Deskribapen zehatza 19.2MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)