DSC6101CI2A-048.0000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6101CI2A-048.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC6101CI2A-048.0000.pdf
  • Mezua
DSC6101CI2A-048.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6101CI2A-048.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3086 pcs Datuen fitxa DSC6101CI2A-048.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 48MHz
Deskribapen zehatza 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) - Base erresonatzailea MEMS
Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC6101CI2A-050.0000T
DSC6101CI2A-050.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 50.0000MHZ CMOS SMD