DSC6101CI2A-033.3300T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6101CI2A-033.3300T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Fitxak: DSC6101CI2A-033.3300T.pdf
  • Mezua
DSC6101CI2A-033.3300Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6101CI2A-033.3300T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5668 pcs Datuen fitxa DSC6101CI2A-033.3300T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-VDFN Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 33.33MHz Deskribapen zehatza 33.33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 80µA (Typ)