DSC1124BI2-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124BI2-156.2500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1124BI2-156.2500
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD
Fitxak: 1.DSC1124BI2-156.2500.pdf2.DSC1124BI2-156.2500.pdf
  • Mezua
DSC1124BI2-156.2500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1124BI2-156.2500 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7051 pcs Datuen fitxa 1.DSC1124BI2-156.2500.pdf2.DSC1124BI2-156.2500.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1124
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1124BI2-100.0000
DSC1124BI2-100.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD
Stockean: 54276 pcs
Deskarga: DSC1124BI2-100.0000.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 148.3516MHZ LVDS SMD
Stockean: 3758 pcs
Deskarga: DSC1124BI5-148.3516.pdf
RFQ
DSC1124BI2-156.2500T
DSC1124BI2-156.2500T
deskribapena: OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD