DSC1124BI2-027.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1124BI2-027.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL -
Fitxak: DSC1124BI2-027.0000.pdf
  • Mezua
DSC1124BI2-027.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1124BI2-027.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL - Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4459 pcs Datuen fitxa DSC1124BI2-027.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1124
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-VDFN Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 27MHz Deskribapen zehatza 27MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea MEMS Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1124BI2-156.2500
DSC1124BI2-156.2500
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD
Stockean: 7051 pcs
Deskarga: DSC1124BI2-156.2500.pdf
RFQ
DSC1124BE1-156.2500T
DSC1124BE1-156.2500T
deskribapena: OSC MEMS 156.25MHZ CMOS SMD