DSC1123CI2-156.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI2-156.2500T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1123CI2-156.2500T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1123CI2-156.2500T.pdf2.DSC1123CI2-156.2500T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSC1123CI2-156.2500Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1123CI2-156.2500T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56204 pcs Datuen fitxa 1.DSC1123CI2-156.2500T.pdf2.DSC1123CI2-156.2500T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1123
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1123CI2-148.5000
DSC1123CI2-148.5000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: MEMS OSCILLATOR
Stockean: 6886 pcs
Deskarga: DSC1123CI2-148.5000.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 166.000MHZ LVDS SMD
Stockean: 2873 pcs
Deskarga: DSC1123CI2-166.0000.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD