DSC1123CI2-150.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI2-150.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1123CI2-150.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1123CI2-150.0000.pdf2.DSC1123CI2-150.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1123CI2-150.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1123CI2-150.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37900 pcs Datuen fitxa 1.DSC1123CI2-150.0000.pdf2.DSC1123CI2-150.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1123
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 576-4649 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 150MHz Deskribapen zehatza 150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA