DSC1121NE5-066.6660
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121NE5-066.6660 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121NE5-066.6660
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121NE5-066.6660.pdf2.DSC1121NE5-066.6660.pdf
  • Mezua
DSC1121NE5-066.6660ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121NE5-066.6660 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3899 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121NE5-066.6660.pdf2.DSC1121NE5-066.6660.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1121
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 66.666MHz
Deskribapen zehatza 66.666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1121NE2-025.0000T
DSC1121NE2-025.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Stockean: 4690 pcs
Deskarga: DSC1121NE2-025.0000T.pdf
RFQ
DSC1121NE5-066.6660T
DSC1121NE5-066.6660T
deskribapena: OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD