DSC1121NE5-020.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121NE5-020.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121NE5-020.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121NE5-020.0000T.pdf2.DSC1121NE5-020.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1121NE5-020.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121NE5-020.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5538 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121NE5-020.0000T.pdf2.DSC1121NE5-020.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1121
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS