DSC1121DL5-090.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121DL5-090.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121DL5-090.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 90.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121DL5-090.0000.pdf2.DSC1121DL5-090.0000.pdf
  • Mezua
DSC1121DL5-090.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121DL5-090.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 90.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4970 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121DL5-090.0000.pdf2.DSC1121DL5-090.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1121
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 90MHz
Deskribapen zehatza 90MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS