DSC1121DL5-026.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121DL5-026.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC1121DL5-026.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1121DL5-026.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121DL5-026.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3594 pcs Datuen fitxa DSC1121DL5-026.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 26MHz
Deskribapen zehatza 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 22mA