DSC1003DL5-020.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003DL5-020.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1003DL5-020.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1003DL5-020.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1003DL5-020.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1003DL5-020.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60445 pcs Datuen fitxa DSC1003DL5-020.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 ~ 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1003
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA