DSC1003DL2-090.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003DL2-090.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1003DL2-090.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSC LP 25PPM 4VDFN
Fitxak: DSC1003DL2-090.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1003DL2-090.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1003DL2-090.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSC LP 25PPM 4VDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5597 pcs Datuen fitxa DSC1003DL2-090.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 ~ 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Beste izenak DSC1003DL2090.0000T Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 90MHz Deskribapen zehatza 90MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 9.6mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA