DSC1003DE2-024.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003DE2-024.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1003DE2-024.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1003DE2-024.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1003DE2-024.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1003DE2-024.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5494 pcs Datuen fitxa DSC1003DE2-024.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 ~ 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 24MHz
Deskribapen zehatza 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA