DSC1003CL5-050.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1003CL5-050.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Fitxak: DSC1003CL5-050.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1003CL5-050.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1003CL5-050.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6491 pcs Datuen fitxa DSC1003CL5-050.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1003
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-VDFN Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 10.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA