DSC1001AE2-066.6666T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE2-066.6666T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001AE2-066.6666T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001AE2-066.6666T.pdf
  • Mezua
DSC1001AE2-066.6666Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001AE2-066.6666T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3667 pcs Datuen fitxa DSC1001AE2-066.6666T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 66.6666MHz
Deskribapen zehatza 66.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA