DSC1001AE2-050.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001AE2-050.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Fitxak: DSC1001AE2-050.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1001AE2-050.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001AE2-050.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2893 pcs Datuen fitxa DSC1001AE2-050.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-VDFN Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Uneko - Hornikuntza (Max) 8mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA