ATTINY45-20XU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY45-20XU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP
Fitxak: 1.ATTINY45-20XU.pdf2.ATTINY45-20XU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATTINY45-20XUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY45-20XU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91250 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY45-20XU.pdf2.ATTINY45-20XU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Abiadura 20MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Beste izenak ATTINY4520XU Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 6
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-TSSOP