ATTINY45-20SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY45-20SUR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY45-20SUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC
Fitxak: 1.ATTINY45-20SUR.pdf2.ATTINY45-20SUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ATTINY45-20SURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY45-20SUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100665 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY45-20SUR.pdf2.ATTINY45-20SUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Abiadura 20MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)