AT94K10AL-25DQU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25DQU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT94K10AL-25DQU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP
Fitxak: AT94K10AL-25DQU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
AT94K10AL-25DQUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT94K10AL-25DQU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4512 pcs Datuen fitxa AT94K10AL-25DQU.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 208-PQFP (28x28)
Abiadura 25MHz Series FPSLIC®
Programa SRAM Byte 20K-32K Packaging Tray
Pakete / kasua 208-BFQFP Beste izenak AT94K10AL25DQU
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount