AT94K10AL-25AQI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25AQI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT94K10AL-25AQI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 100TQFP
Fitxak: AT94K10AL-25AQI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT94K10AL-25AQIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT94K10AL-25AQI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4435 pcs Datuen fitxa AT94K10AL-25AQI.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Abiadura 25MHz Series FPSLIC®
Programa SRAM Byte 20K-32K Packaging Tray
Pakete / kasua 100-TQFP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C