AT89LV55-12AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LV55-12AC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT89LV55-12AC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
Fitxak: AT89LV55-12AC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT89LV55-12ACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT89LV55-12AC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 4062 pcs Datuen fitxa AT89LV55-12AC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 12MHz Series 89LV
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 20KB (20K x 8) periferikoak -
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 32 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza 8051 89LV Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak -