AT89LV52-12PC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT89LV52-12PC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
Fitxak: AT89LV52-12PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT89LV52-12PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT89LV52-12PC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 3135 pcs Datuen fitxa AT89LV52-12PC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-PDIP
Abiadura 12MHz Series 89LV
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8) periferikoak -
Packaging Tube Pakete / kasua 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Beste izenak AT89LV5212PC Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C I / O kopurua 32
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza 8051 89LV Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 40-PDIP