AT49F001ANT-55JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001ANT-55JU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT49F001ANT-55JU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC
Fitxak: AT49F001ANT-55JU.pdf
  • Mezua
AT49F001ANT-55JUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT49F001ANT-55JU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6290 pcs Datuen fitxa AT49F001ANT-55JU.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 50µs Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC)