AT49F001ANT-55JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001ANT-55JI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT49F001ANT-55JI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC
Fitxak: AT49F001ANT-55JI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT49F001ANT-55JIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT49F001ANT-55JI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 3114 pcs Datuen fitxa AT49F001ANT-55JI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 50µs Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC)