AT27BV512-12TI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV512-12TI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT27BV512-12TI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EPROM 512K PARALLEL 28TSOP
Fitxak: AT27BV512-12TI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT27BV512-12TIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT27BV512-12TI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 7033 pcs Datuen fitxa AT27BV512-12TI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EPROM - OTP Hornitzaileen gailuen paketea 28-TSOP
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Beste izenak AT27BV51212TI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC) Muntaketa mota Surface Mount