AT27BV512-12JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV512-12JI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT27BV512-12JI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EPROM 512K PARALLEL 32PLCC
Fitxak: AT27BV512-12JI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT27BV512-12JIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT27BV512-12JI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 4256 pcs Datuen fitxa AT27BV512-12JI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EPROM - OTP Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak AT27BV51212JI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC) Muntaketa mota Surface Mount