AT25640AN-10SI-2.7-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25640AN-10SI-2.7-T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8SOIC
Fitxak: AT25640AN-10SI-2.7-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT25640AN-10SI-2.7-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25640AN-10SI-2.7-T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4319 pcs Datuen fitxa AT25640AN-10SI-2.7-T.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V