AT25640A-10TU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25640A-10TU-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8TSSOP
Fitxak: AT25640A-10TU-2.7.pdf
  • Mezua
AT25640A-10TU-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25640A-10TU-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4965 pcs Datuen fitxa AT25640A-10TU-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 64Kb (8K x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 20MHz 8-TSSOP
Erlojuaren maiztasuna 20MHz Oinarriaren zati kopurua AT25640