25LC080CT-I/MNY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LC080CT-I/MNY
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TDFN
Fitxak: 25LC080CT-I/MNY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
25LC080CT-I/MNYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LC080CT-I/MNY fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189840 pcs Datuen fitxa 25LC080CT-I/MNY.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (2x3)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad Beste izenak 25LC080CT-I/MNYTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 8Kb (1K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-TDFN (2x3) Erlojuaren maiztasuna 10MHz