25LC080CT-E/MNY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LC080CT-E/MNY
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TDFN
Fitxak: 25LC080CT-E/MNY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
25LC080CT-E/MNYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LC080CT-E/MNY fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189441 pcs Datuen fitxa 25LC080CT-E/MNY.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (2x3)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 8Kb (1K x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-TDFN (2x3)
Erlojuaren maiztasuna 10MHz Oinarriaren zati kopurua 25LC080C