MSI3116H48B1-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI3116H48B1-BBR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSI3116H48B1-BBR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 312 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
MSI3116H48B1-BBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSI3116H48B1-BBR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 161.0mm pisu 6.6 lbs (3kg)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 3.150 in H2O (784.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 315mm Dia Series MSI3116
RPM 2100 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 76.0 dB(A) Materiala - Markoa -
Materiala - Blade Aluminum Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Fan mota Motorized Impellers
Uneko balorazioa 8.80A Errodamendu mota Ball