MSI2577H48B-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI2577H48B-BBR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSI2577H48B-BBR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 48VDC
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 620 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
MSI2577H48B-BBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSI2577H48B-BBR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 48VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 77.30mm pisu 4.4 lbs (2kg)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 3.365 in H2O (838.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 250mm Dia Series MSI2577
RPM 2800 RPM Beste izenak 1570-1319
Tenperatura operatiboa - Noise 76.0 dB(A)
Materiala - Markoa - Materiala - Blade Plastic
Bizitza @ tenperatura. - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart
Fan mota Motorized Impellers Uneko balorazioa 3.90A