MSI1225H24B-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1225H24B-BBR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSI1225H24B-BBR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN IMP MTRZD 120X25MM 24VDC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MSI1225H24B-BBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSI1225H24B-BBR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN IMP MTRZD 120X25MM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.356 lb (161.48g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 120mm Dia Series MSI1225
RPM 3500 RPM Beste izenak 1570-1345
Tenperatura operatiboa - Noise 54.0 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materiala - Markoa -
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Auto Restart Fan mota Motorized Impellers
Uneko balorazioa 0.480A Errodamendu mota Ball