MSI1225H12B-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1225H12B-BBR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSI1225H12B-BBR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN IMP MTRZD 120X25MM 12VDC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
128 pcs
  • Mezua
MSI1225H12B-BBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSI1225H12B-BBR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN IMP MTRZD 120X25MM 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.356 lb (161.48g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 120mm Dia Series MSI1225
RPM 3500 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 54.0 dB(A) Materiala - Markoa -
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Auto Restart Fan mota Motorized Impellers
Uneko balorazioa 1.00A Errodamendu mota Ball