G8032E24B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032E24B1-RSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G8032E24B1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X32MM TACH 24VDC
Fitxak: 1.G8032E24B1-RSR.pdf2.G8032E24B1-RSR.pdf3.G8032E24B1-RSR.pdf4.G8032E24B1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G8032E24B1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G8032E24B1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 80X32MM TACH 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu 0.286 lb (129.73g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series G8032
RPM 4500 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 46.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.330A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 52.0 CFM (1.46m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G8032E12B-RSR-GB
G8032E12B-RSR-GB
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Stockean: 5320 pcs
Deskarga: G8032E12B-RSR-GB.pdf
RFQ
G8032E24B1-RSR-EM
G8032E24B1-RSR-EM
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN 80X32MM TACH IP57 24VDC